INSTACASE Polaroid na Twój event

Instacase to najlepsze rozwiązanie jeśli zdjęcia z Twojego eventu mają stanowić przede wszystkim wyjątkową pamiątkę. To zestaw trzech pięknych aparatów, dzięki którym stworzysz oryginalne fotografie w technologii polaroid.
Instacase to radość z fotografowania i bycia fotografowanym. 

INSTACASE – wyjątkowa pamiątka

Przez długi czas rynek fotograficzny zdominowany był przez aparaty cyfrowe, a sama sztuka robienia zdjęć przybrała charakter masowy. Siłą rzeczy zdjęcia zaczęto kolekcjonować w formie cyfrowych plików i rezygnowano z ich drukowania.
Fotografia błyskawiczna przeżywa obecnie swój renesans. Aparaty typu polaroid wróciły na rynek w nowej odsłonie, dostarczając szczególnej radości z fotografowania i bycia fotografowanym. Otrzymujemy bowiem zdjęcia o niepowtarzalnym charakterze i wyjątkowej wartości sentymentalnej.
Nie wszystkie eventy wymagają zaawansowanej technologicznie oprawy. Polaroid to proste rozwiązanie z namacalnym efektem, które idealnie sprawdzi się podczas bardziej kameralnych imprez.

Fotografując polaroidem mamy jedno niepowtarzalne zdjęcie, które będzie miało o wiele większą wartość niż setki podobnych do siebie cyfrowych plików.

jak to działa?

Instacase wysyłamy w każde wybrane przez Ciebie miejsce.  Aparaty i wkłady są doskonale zabezpieczone w bardzo wytrzymałej walizce.

 

Zapisz

Zapisz